CodeWeek (Kod Haftası) Etkinlik Ekleme Klavuzu

Yorum yaz Okuma süresi: 1 dk

Kod Haftasına dilerseniz kendiniz bir etkinlik ekleyebilirsiniz, dilerseniz bir başkası tarafından hazırlanan bir etkinliğe katılabilirsiniz.

Kod Haftası etkinliği eklemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. codeweek.eu adresine gidin.
  2. Daha önce üye olduysanız sağ üst taraftan kullanıcı girişi yapın. Eğer hesabınız yoksa yeni bir hesap oluşturmalısınız.
  3. Yeni kayıt oluşturmayı tercih ederseniz, kayıt formunu (isim, e-posta ve parola) doldurun ve “Kayıt Ol” butonuna tıklayın.
  4. Kayıt olduktan sonra siteye otomatik olarak giriş yapmış olursunuz. Sayfanın sağ üst köşesinden kişisel hesabınıza erişebilirsiniz.
  5. Etkinlikler > Etkinlik Ekle menüsünden yeni bir etkinlik ekleyebilirsiniz. “Etkinliklerim” alanından da yeni bir etkinlik ekleyebilir veya daha önceki etkinliklerinize ulaşabilirsiniz.
  6. “#Codeweek etkinliğinizi ekleyin” sayfasındaki alanları düzenlemek istediğiniz etkinliğe göre doldurun. Etkinlik formunu doldururken “hedef kitle” ve “konu” başlıklarında çoklu tercihlerde bulunabileceğinizi unutmayın.
  7. Formu doldururken kendi etkinliğinizi ekleyebilir ya da var olan bir etkinliğe dahil olabilirsiniz. Tüm alanları doldurduktan sonra “Etkinlik Ekle” butonuna tıklayabilirsiniz.
  8. Etkinliğinizi ekledikten sonra çıkan ekranda sizinle etkinlik kodunuz paylaşılacaktır.
  9. Ekranın sağ üst köşesindeki ikona tıkladığınızda “Etkinliklerim” başlığında etkinliğinizi görüntüleyebilirsiniz.
ETİKET: ,
Yazıyı Paylaş
Yorum yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir